כתבו עלינו

"זכיתי להשתתף במפגש מיוחד ומרגש, של נשות טיפול, עם ערכת הקלפים "בשביל חייך" שיצרו יחד סיגל, שירה, אמילין ואתי אבלין הערכה נהדרת. עשויה במלוא תשומת הלב, מאפשרת לגעת במגוון רגשות, מחשבות וזיכרונות, בכל הקשור לשכול ולאובדנים שונים. הקלפים, האיורים והכלים, כל כך ייחודיים והופכים את הערכה והעבודה איתה, לחוויה עמוקה ומשמעותית. הסדנא עצמה הועברה בנעימות רבה. סיגל ושירה בהחלט מבינות אובדן, שכול וטיפול. הן מנגישות את הערכה בדרך של חוויה, נותנות מקום לביטוי ללא לחץ, ומייצרות תחושת ביטחון ואמון. כל אלה מבטיחים חיבור, רגישות ופתיחות הנדרשים על כך במצבים אלה. אין לי ספק שהערכה תשמש אותי היטב בחדר הטיפולים, עם מגוון גילאים, מצבי אובדן, כאב ובקושי , על הצד הטוב ביותר".

תמר בצר
ביבליותרפיסטית

"ערכה מדהימה!! אני עושה איתה ממש תהליכים משמעותיים"

שרון.

"הערכה הזו זה אחר הדברים היותר משמעותיים ושימושיים שפגשתי"

"קיבלת את הערכה התרגשתי מאוד לפתוח אותה ועוד יותר כשנחשפתי לחומרים ערכה מקצועית ומזמינה לעבוד איתה הרגשתי שקט וזרימה אולי בגלל הצבע הכחול הים והגלים.... הכל בא והולך....."

"ערכה מדהימה ומושקעת כל כך יפה ומעמיקה ומקצועית אפילו כהר התנסתי בה פשוט מופלאת . תודה הבאתן מתנה גדולה ."

"שירה וסיגל, תודה שיצרתן והזמנתן ושיש בכן את כל כוחות היצירה והליווי והעשייה המשמעותית הזו. 💜 הייתי בעצמי בגלים תוך כדי ההרצאה..הרבה תודה🙏"

"פתחתי את הערכה ואני מסתכלת, קוראת ומעמיקה. עשיתן עבודה מעוררת השראה, עומק הלב והתבונה שלכן בפנים. מדהים. אשמח לבוא לסדנה שתעשינה וללמוד עוד."

"התחלתי לעבור כזה בגדול....לא יכולה לעצור. מדהים!!!!!! מזמן חיפשתי משהו כזה... אלופות!!🙏😇"

"ערב ההשקה היה עונג צרוף של איכות מרגשת. שמחתי לראות ולשמוע אותך. אחותך קיבלה את המקום הראוי לה. הערכה מדהימה ביופיה החיצוני והפנימי. יישר כוח יקרה😘"

"הערכת קלפים ממש מביאה חסד גדול לעבודה עם הקבוצות. השבוע אחת המשתתפות הביאה את הערכה מהבית (לא ידעה שיש לי) והן שלפו קלפים אחת לשניה וזה יצר שיח קרוב ונוגע. אז תודה רבה. "

"שירה יקרה🌷 מתרגשת ומתפעלת מההפקה המדהימה, המקצועית ומעוררת השראה להתמודדויות, מכלול הפרטים, המילים, הצבעים, הדימויים וההזמנה לעבודה ברבדים השונים. כולל החותם האישי שלך, כמה אפשר להרגיש אותך- מעריכה ומתפעלת מהדרך אל התהליך והתוצר המושקע בשנה כזאת מורכבת ורלוונטית🙏🧡💚 המשיכי בטוב🏵"

"היה ערב מדהים ומרגש בטירוף!! יצרתן קסם שמנגיש לכל כך הרבה אנשים את היכולת לבטא דברים נסתרים וחבויים שהם אפילו לא ידעו שיש להם, ואת היכולת למצוא מילים בתוך דממה של עצב ואובדן וזה היה כל כך ניכר בערב הזה. אתן מדהימות♥️"

"המארז הנפלא הגיע אליי אתמול- התרגשתי לפתוח ולגלות כלים ותוצרים שמאחוריהם עמדה חשיבה מקצועית, יצירתיות והמון רגישות- תודה גדולה! מצפה כבר להשתמש בעבודתי הטיפולית"

נגישות
error: תוכן זה מוגן על ידי זכויות יוצרים אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר- כל חלק שהוא מן החומר שבאתר זה. שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מיוצרות האתר.

ערכת הקלפים "בשביל חייך" עדיין לא זמינה לרכישה.
ניתן ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים